Drogi Użytkowniku!
25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać w Polsce nowe przepisy o ochronie danych osobowych - RODO.
W związku z tym firma Lozana jako Administrator Twoich danych osobowych, na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: RODO), informuje:
1. Korzystając z witryny internetowej firmy Lozana serwer na którym witryna jest hostowana zbiera w logach informacje dotyczące sesji klientów. Administratorem Twoich danych osobowych jest LOZANA s.c. A.P. Lisowscy ul. Limanowskiego 87 91-329 Łódź, Polska
2. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane zgodnie z umową powierzenia danych do przetwarzania przez firmę Domenomania.pl SA ul. Legnicka 56 54-204 Wrocław.
3. Zebrane w logach dane mogą być przetwarzane w celu poprawienia jakości działania witryny internetowej, zapobieganiu włamaniom, weryfikacji poprawności działania witryny.
4. Zebrane w logach dane nie są ani nie będą przekazywanie żadnym innym podmiotom.
5. Twoje dane podane w formularzu kontaktowym będą przechowywane na skrzynce mailowej biuro@lozana.pl w celu odpowiedzi na Twoje pytania. Nikomu nie udostępnimy ich bez Twojej zgody.
6. Przysługuje Tobie prawo dostępu do Twoich danych osobowych oraz ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, usunięcia, jak również do wniesienia w każdym momencie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
7. W każdej chwili możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za prawidłowość przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@lozana.pl .

Zobacz naszą ofertę

PIĘKNE BLUZKI , WYSOKA JAKOŚĆ , POLSKA PRODUKCJA